لومینیرز در ایران

بلیچینگ

دندان‌های افراد در اثر مرور زمان رنگ  خود را از دست می‌دهند. این رنگ طبیعی کم کم متمایل به رنگ زرد شده و بد رنگ می‌شود. اما علم دندان‌پزشکی به قدری پیشرفت کرده که این مشکل را به راحتی توسط بلیچینگ حل کرده و رنگ دندان را به حالت طبیعی خود باز می‌گرداند. در ادامه همراه ما باشید تا راجع به این موضوع صحبتی داشته باشیم.

لمینت سرامیکی

دندان از دو قسمت اصلی عاج و مینا تشکیل شده است. در حقیقت مینا دندان  بر روی عاج قرار دارد که در اثر مرور زمان ضخامت خود را از دست داده،  زردی و لکه  بر روی آن می‌نشیند که  توسط بلیچینگ سفید می‌شود. در این روش  از دو ماده اصلی اما شیمیایی به نام‌های پراکسید هیدروژن و پراکسید کربامید استفاده می‌شود.

البته باید گفت که هر کدام از مواد شیمیایی کاربردی متفاوت دارند و بهتر است،  طبق توصیه دندان‌پزشک انتخاب شود. اما افرادی برای سفیدتر دیده شدن دندان‌های خود این روش را باید انتخاب کنند که  با خوردن غذا و یا نوشیدن مایعات رنگی، دندان‌های آن‌ها زرد و قهوه‌ای شده است.

لمینت سرامیکی

به گفته دندان‌پزشکان مطمئن و بهترین راه برای برطرف کردن لکه و زردی مینای دندان بلیچینگ است. البته این مورد را نباید فراموش کرد که برخی  افراد از جمله خانم‌های باردار، افراد با بیماری قلبی و یا غیره قبل از انجام این کار با دکتر دندان‌پزشک خود باید مشورت‌های لازم را انجام دهند.

باز کردن چت
سوالی دارید؟
سلام چطور میتونیم کمک کنیم؟